Лесхоз Краснополье

Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» на сьогоднішній день займає одне з провідних місць в економіці Краснопільського району.
Історія держлісгоспу починається з 1935 року. Підприємство знаходиться у східній частині Сумської області на території Краснопільського, Сумського та Тростянецького районів і займає площу 23235 га.

До складу ДП «Краснопільське лісове господарство» входять 5 лісництв, цех переробки деревини, нижній склад, автотранспортний парк, ремонтні майстерні,  пасіка і інші допоміжні об’єкти.

Головними породами, на які ведеться господарство, є дуб, ясен, клен, сосна. Розрахункова лісосіка головного користування 36,6 тис. м³ на рік. Щорічна площа суцільних рубок 90 — 100 га, крім того ведуться рубки догляду та санітарні рубки на площі 750 — 770 га щорічно.

Середньооблікова кількість працюючих у держлісгоспі 223 осіб. Держлісгосп приділяє велику увагу лісовідновленню і лісове господарство. Щорічно створюються лісові культури на площі 90 — 100 га.

Для вирощування посадкового матеріалу основних лісоутворюючих порід і декоративного посадкового матеріалу на базі Великобобрицького лісництва закладений базисний розсадник площею 8,7 га. У розсаднику вирощуються сіянці дуба, ясена, сосни, ялини, липи, з декоративних порід — сіянці і саджанці туї, ялівцю, самшиту, каштана, ялини, барбарису та інших порід. Крім того, у розсадниках і теплицях вирощуються килимові рослини.

Проделанная работа

Тип проекта: Сайт компании
Цель: Разработка сайта компании, с описанием услуг и портфолио в Интернет;
Выполненная работа:

  • Система управлением сайта — WordPress;
  • Двуязычная версия сайта;
  • Наполнение каталога сайта;
  • Создание положительного имиджа компании в социальных сетях;
  • Создание рекламных банеров для работы с социальными сетями;
  • Предоставление услуг хостинга сайта;

Срок реализации: — 25 дней

Смотреть сайт: krasles.com.ua

Бриф на разработку сайта

Бриф на сайт— это документ, позволяющий оценить время и стоимость будущего сайта